Z bogatego doświadczenia wiemy, że skutecznego systemu zarządzania nie można wdrożyć bez wsparcia narzędzi informatycznych. Dlatego od wielu lat opracowujemy własne rozwiązania, wychodzące naprzeciw potrzeb tego konkretnego obszaru. Dla każdego z naszych klientów oferujemy zintegrowany system zarządzania dokumentacją ISOWiki.

Oto korzyści tego rozwiązania:

Porządek

System ISOWiki oznacza koniec problemów z uporządkowaniem struktury dokumentacji oraz zarządzaniem zmianą. Dzięki oferowanym rozwiązaniom obsługa dokumentacji będzie prosta jak nigdy przedtem.

Zarządzanie uprawnieniami

System ISOWiki posiada zaawansowany system kontroli dostępu oraz zarządzania uprawnieniami użytkowników. Dzięki temu każda osoba posiadająca dostęp do dokumentacji może się skupić na tym, co naprawdę jest dla niej istotne.

Mechanizmy współpracy

Wszyscy użytkownicy ISOWiki mogą aktywnie współuczestniczyć w procesie tworzenia oraz nadzorowania dokumentacji. ISOWiki znosi bariery stawiane przez dokumentację opartą na statycznych plikach.

Funkcje dedykowane systemom zarządzania

Poza zarządzaniem dokumentacją, platforma ISOWiki integruje w sobie szereg funkcji, kluczowych dla sprawnego funkcjonowania systemów zarządzania, z których najważniejszą stanowi Baza Eliminacji Zagrożeń służąca rozwiązywaniu problemów, reklamacji i niezgodności.

Komunikacja i informacja

System ISOWiki na bieżąco monitoruje i informuje użytkowników o istotnych dla nich zmianach zachodzących w kluczowych obszarach systemu zarządzania jakością. Dzięki temu przepływ informacji w przedsiębiorstwie staje się płynny i skuteczny.

Bezpieczeństwo informacji

ISOWiki oznacza koniec problemów związanych z bezpieczeństwem dokumentacji. Nasze serwery znajdują się w renomowanych centrach danych oraz pozostają pod stałym nadzorem doświadczonego zespołu informatycznego.
ISOWiki łączy w sobie najlepsze cechy systemów wiki, jednocześnie dostosowując się do specyficznych wymagań systemów zarządzania jakością. Bazę dla naszej aplikacji stanowi popularny serwis DokuWiki. Nasze rozwiązania informatyczne to nie tylko gotowe narzędzia, ale przede wszystkim proces współpracy z klientami, w celu dostosowywania się do indywidualnych potrzeb. Dzięki swej elastyczności system ISOWiki sprawdzi się w każdej organizacji, od jednoosobowych działalności gospodarczych po duże przedsiębiorstwa.